Děti a příspěvky státu I.

Má či nemá se stát, tedy všichni ekonomicky aktivní občané, podílet na nákladech, spojených s výchovou dětí? V jedné věci by mělo být jasno: Postarat se o dítě je povinností rodičů. Obou. Asi málokdo by souhlasil s tím, aby stát převzal za rodiče povinnost dítě vychovávat. Hrůzná představa kolektivistické výchovy už naštěstí patří pouze do ranku sci-fi. Kupodivu si ale leckdo myslí, že stát má povinnost dítě živit. Namísto toho, aby byl rozvedený rodič přinucen platit slušné výživné, dostává ten, kdo o dítě pečuje, běžně sociální dávky.
Ray-Ban Outlet, 9.10.2016 09:47, Reagovat
Nike Air Max UK, http://www.coolairshoes.co.uk

Moncler Outlet, http://www.monclerjacketoutlets.us.com

Christian Louboutin Shoes, http://www.christianlouboutin-shoes.us.com

Roger Vivier Shoes, http://www.rogerviviershoes.us.com

Oakley Sunglasses, http://www.outletoakleysunglasses.us.com

Ray-Ban Outlet, http://www.rayban-outlets.us.com

Coach Outlet, http://www.coach-outletstore.us.com

True Religion Outlet, http://www.true-religionoutlet.us.com

Louis Vuitton Outlet, http://www.louisvuitton-outlets.us.com

Louis Vuitton Handbags, http://www.louisvuittonhandbags.eu.com

Michael Kors Outlet, http://www.michaelkorsstoresonline.us.com

Louis Vuitton Outlet Stores, http://www.louisvuittonoutletstores.us.org

Red Bottom Heels, http://www.redbottomsheels.us.com

Kate Spade Outlet, http://www.katespade-outlet.us.com

Christian Louboutin Outlet, http://www.christian-louboutinoutlet.us.com

Gucci Shoes, http://www.gucci-shoes.us.com

Ray Ban Sunglasses, http://www.raybansunglasses.cheap

Ray-Ban Outlet, http://www.ray-banoutletsunglasses.com

Cheap Oakley Sunglasses, http://www.cheapoakleysunglasses.in.net

True Religion Jeans, http://www.truereligionjeans.us.com

Christian Louboutin Shoes, http://www.christianlouboutinshoes.us.com

North Face Jackets, http://www.northfaceoutletjackets.us.com

North Face Outlet, http://www.northface-outlet.us.com

Air Jordan Shoes, http://www.airjordanshoes.us.com

Burberry Handbags, http://www.burberryhandbags.us.com
 
Přečteno 677x
 
Zpět
Zobrazit článek

Přidat příspěvek

kolonky označené hvězdičkou (*) jsou povinné
Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:

Sledovat diskuzi

Email:
Potvrzovací kód:
Hledání
Členské příspěvky
Informace o tom jak zaplatit členské příspěvky naleznete na webu Mensy.
Stažení časopisu
Časopis Mensa 2/2017 (duben) si můžete stáhnout ve formátu PDF kliknutím na obrázek.
Titulní strana časopisu Mensa 2/2017
Inzerujte s Mensou
Informace o možnostech inzerce v médiích Mensy ČR naleznete na stránce inzerce v papírovém časopise.
Hledáme
"Historiky"
Mensa má na našem území bohatou historii, avšak jen její malá část je přehledně zmapována. Hledáme pomocníky, kteří by chtěli projít několik starších časopisů, vybrat z nich relevantní informace a upravit je do přehledné podoby.

Programátora
Šikovného programátora, který by byl ochoten věnovat část svého času a doprogramovat nám sekci Kariéra na intranetu Mensy.

Práce v redakci je dobrovolná a nemůžeme Vám za ni slíbit hmotný honorář. Nabízíme Vám však možnost dělat zajímavé věci s lidmi, se kterými je radost pracovat. Se zájmem se, prosím, obracejte na .
Inteligence
Inteligence a její měření
Co je to inteligence, jak se člení a jak ji můžeme změřit, co to znamená IQ?

Popis různých stupnic IQ
Na světě se používají různé stupnice IQ, vysvětlujeme jejich podstatu a vztahy mezi nimi

Historie měření inteligence
Podrobně vysvětlujeme jak se vyvíjely způsoby a metody měření inteligence

Jsme chytřejší než naši předkové?
Rozebíráme Flynnův efekt a změnu průměrné inteligence v populaci během 20. století

Kreativní génius nebo psychotik?
Hranice mezi geniálním a psychotickým jedincem je často velmi úzká, vysvětlujeme, proč tomu tak je a zda spolu tyto vlastnosti souvisí

Chcete znát své IQ?
Přihlaste se na testování IQ pořádané společností Mensa, které na rozdíl od mnoha pochybných testů na internetu probíhá prostřednictvím mezinárodně uznávaného a standardizovaného testu.
Mensa v médiích
Našli jste nějaký článek o Mense? Prosím, pošlete odkaz na adresu .
Napište nám
Rádi píšete a chcete uveřejnit článek v časopise nebo na webu Mensy? Chtěli byste Mense pomoci jinak? Potom určitě napište na .
Testování inteligence
Informace a přihlášku na oficiální testování inteligence naleznete na http://testovani.mensa.cz/. Testování můžete také někomu darovat formou dárkové poukázky.
Tištěný časopis
Časopis Mensa může odebírat kdokoliv (i nečlen) na území ČR za 150 Kč ročně. Se zájmem o předplatné se, prosím, obracejte na sekretářku: .