Puzzle ETERNITY™ je zpět toto léto s výhrou, která ti změní život!

Vyřeš Eternity jako první a získej 2 milióny dolarů!
Seznámení s puzzle, jehož vyřešení je oceněno výhrou dvou milionů dolarů.

Jedno z nejrychleji prodávaných puzzle všech dob se po dlouhém očekávání vrací 28. července 2007, kdy bude celosvětově uvedeno do prodeje, spolu s fantastickou výhrou 2 milióny dolarů. Tato výhra bude poukázána osobě, která jako první správně propojí všech 256 dílků s barevnými vzory přes celý herní plán.

Puzzle Eternity II je pokračováním Eternity I, které před osmi lety, kdy bylo uvedeno na trh, fascinovalo tisíce lidí po celé Evropě. Šek na milión liber byl předán studentovi, který puzzle úspěšně vyřešil za dobu pouhých osmnácti měsíců. Eternity II bylo vyvinuto původním vynálezcem, Christopherem Moncktonem, bývalým poradcem Margaret Thatcherové.

Eternity II nadchne muže, ženy i děti, je absolutně pro každého – ideální volba pro trénink logiky a odbourání každodenního stresu. Christopher Monckton: „Rozluštit Eternity II může kdokoliv. Nezáleží na věku, ani na vzdělání. Šek na 2 milióny dolarů může získat jak pětileté dítě, tak devadesátiletá babička.“

Na rozdíl od většiny puzzlí, které mají pouze jednu správnou možnost řešení, Eternity II v podstatě nabízí lidem tisíce možností, jak může být rozluštěno, a které je mohou dovést k výhře 2 milióny dolarů.

Eternity II je k dostání jako kolekce výrobků. Hlavní puzzle (256 dílků) za doporučenou maloobchodní cenu 999,- Kč je puzzle výherní. Další dvě vodící puzzle Stopa za doporučenou maloobchodní cenu 499,- Kč (72 dílků) a 399,- Kč (36 dílků) jsou puzzle pomocná. Za rozluštění každého z těchto dvou puzzlí Stopa zákazník obdrží umístění jednoho dílku v hlavním výherním puzzle, což jej posune o krok blíže výhře 2 milióny dolarů.

Jak řešit puzzle Eternity II? Existuje jednoduchý předpis pravidel, jak začít a pak už jen stačí pospojovat zbylé dílky. Základem je herní plán ve tvaru čtverce 16 x 16 dílků, kdy dílky s šedým trojúhelníčkem musí čtverec lemovat po okrajích a vytvořit rám. Umístění jednoho dílku je již zadáno od výrobce – je k dispozici startovací dílek 139, který má své pevné místo na herním plánu. Pak už stačí jen spojovat, kombinovat a být první a získat 2 miliony dolarů!

Pokud si řešitel nebude vědět rady a bude potřebovat ještě jednu nebo dvě nápovědy skvěle k tomu poslouží puzzle Stopa I a II. Mají formu čtverce 6x6 (Stopa 1) nebo obdélníku 12x6 (Stopa 2), dílky s šedými trojúhelníčky jsou po obvodu a všechny páry musí navazovat na sousední dílky. Za každé vyřešení puzzle Stopa a předložené řešení obdrží řešitel stopu (pokyn), která bude udávat správnou pozici jednoho dílku na hlavím výherním puzzle. Samozřejmě je možné vyřešit hlavní výherní puzzle bez použití Stop; každý si muže vybrat, jakou cestu zvolí.

Oficiální představení puzzle Eternity II proběhlo na londýnském hračkářském veletrhu 24. ledna Neilem a Christine Hamiltonovými. Zároveň zde byl britským finalistou soutěže o nejsilnějšího muže na světě před zraky shromážděného zástupu lidí zničen počítač, který obsahuje řešení Eternity II.

Video z této události je ke shlédnutí na YouTube.com (anglicky).

Christopher Monckton: „Podařilo se nám probudit nadšení mezi milióny lidí, kteří zkoušeli štěstí s první kolekcí Eternity a nemohou se dočkat druhé. Myslím, že mnoho lidí bude za pomoci internetu spolupracovat s dalšími, snažit se najít řešení a nakonec se o výhru 2 milióny dolarů rozdělí!“

Puzzlím Eternity II je předurčeno být jedním z nejúspěšnějších a nejzábavnějších produktů roku 2007. Uvedení na trh bude podpořeno médii a veřejnými akcemi, které jsou plánovány po celém světě. Očekává se, že prodej kolekce Eternity II překoná první sérii, díky obrovské základně fanoušků, kteří se nemohou dočkat druhé příležitosti zkusit štěstí!

Robert Mann, výkonný ředitel společnosti TOMY: „Toto bude jeden z nejdychtivěji očekávaných produktů roku a my jsme přesvědčeni, že prodej překoná původní Eternity, které bylo jedním z nejrychleji prodávaných a nejúspěšnějších puzzlí všech dob.“

Pro nejnovější informace navštivte www.eternityii.com a zaregistrujte se.

Účastnit se může pouze osoba starší 18 let.

Hodně štěstí!

Distributor pro CZ: EPEE CZ a.s.

Výrobce a garant výhry: TOMY, UK


Autor: Martina Lebedová, EPEE CZ a.s.

Související odkazy:
www.eternityii.com
YouTube.com
Sdílet

Komentáře

Hledání
Členské příspěvky
Informace o tom jak zaplatit členské příspěvky naleznete na webu Mensy.
Stažení časopisu
Časopis Mensa 5/2022 (říjen) si můžete stáhnout ve formátu PDF:
Titulní strana časopisu Mensa 5/2022
Inzerujte s Mensou
Informace o možnostech inzerce v médiích Mensy ČR naleznete na stránce inzerce v papírovém časopise.
Hledáme
"Historiky"
Mensa má na našem území bohatou historii, avšak jen její malá část je přehledně zmapována. Hledáme pomocníky, kteří by chtěli projít několik starších časopisů, vybrat z nich relevantní informace a upravit je do přehledné podoby.

Programátora
Šikovného programátora, který by byl ochoten věnovat část svého času a doprogramovat nám sekci Kariéra na intranetu Mensy.

Práce v redakci je dobrovolná a nemůžeme Vám za ni slíbit hmotný honorář. Nabízíme Vám však možnost dělat zajímavé věci s lidmi, se kterými je radost pracovat. Se zájmem se, prosím, obracejte na .
Inteligence
Inteligence a její měření
Co je to inteligence, jak se člení a jak ji můžeme změřit, co to znamená IQ?

Popis různých stupnic IQ
Na světě se používají různé stupnice IQ, vysvětlujeme jejich podstatu a vztahy mezi nimi

Historie měření inteligence
Podrobně vysvětlujeme jak se vyvíjely způsoby a metody měření inteligence

Jsme chytřejší než naši předkové?
Rozebíráme Flynnův efekt a změnu průměrné inteligence v populaci během 20. století

Kreativní génius nebo psychotik?
Hranice mezi geniálním a psychotickým jedincem je často velmi úzká, vysvětlujeme, proč tomu tak je a zda spolu tyto vlastnosti souvisí

Chcete znát své IQ?
Přihlaste se na testování IQ pořádané společností Mensa, které na rozdíl od mnoha pochybných testů na internetu probíhá prostřednictvím mezinárodně uznávaného a standardizovaného testu.
Mensa v médiích
Našli jste nějaký článek o Mense? Prosím, pošlete odkaz na adresu .
Napište nám
Rádi píšete a chcete uveřejnit článek v časopise nebo na webu Mensy? Chtěli byste Mense pomoci jinak? Potom určitě napište na .
Testování inteligence
Informace a přihlášku na oficiální testování inteligence naleznete na http://testovani.mensa.cz/. Testování můžete také někomu darovat formou dárkové poukázky.
Tištěný časopis
Časopis Mensa může odebírat kdokoliv (i nečlen) na území ČR za 150 Kč ročně. Se zájmem o předplatné se, prosím, obracejte na sekretářku: .